Toni Kross’tan Arda Güler’e “Bu adam tam bir çatlak”

Real Madrid’in Alman yıldızı Toni Kross da Arda Güler’in yeteneğinden büyülendi.

Yıldız isim, antrenmanlarda Arda Güler’in yeteneklerini sergilemesi üzerine genç yıldız ile ilgili flaş ifadelerini kullandı.

Real Madrid ‘e transfer olmasının ardından iki şanssız sakatlık yaşayan Arda Güler önce ABD kampında dizinden yaşadığı sakatlığın ardından ameliyat oldu ardından sol arka adalesinde yaşadığı sakatlık sebebiyle 3 hafta takımdan uzak kaldı.

Arda Güler’in sakatlığını atlatıp yeniden antrenmanlara dönmesi Real Madrid cephesinde büyük sevince neden oldu. Arda Güler ile özellikle Luka Modric ve Tonis Kroos yakından ilgileniyor. Alman yıldız Kroos, Arda Güler’in antrenmanlarda yeteneklerini sergilemesi karşısında adeta büyülendi.

İspanyol basınına yansıyan haberlere göre Real Madrid ile yeniden antrenmanlara dönen Arda Güler, yetenekleriyle Alman yıldız Tonis Kroos’u büyüledi. Sakatlığını tam olarak atlatan ve Real Madrid ile ilk maçına çıkmaya hazırlanan Arda Güler, antrenmanlarda gösterdiği etkili performans ile Toni Kross’un dikkatini çekti.

Alman yıldızın AArda Güler’in yeteneği karşısında “Bu adam bir çatlak, 18 yaşında bazılarımızın asla yapamayacağı şeyleri yapıyor.” dediği öne sürüldü. Haberde “Arda Güler henüz 18 yaşında ve muazzam bir potansiyele sahip. Geleceğin Real Madrid’ine liderlik edecek oyunculardan biri olarak görülüyor. Toni Kross onun en büyük destekçisi.” ifadelerine yer verildi.

KROOS: ARDA GÜLER ÖĞRENMEK İSTİYOR

Real Madrid ‘in Alman yıldızı Toni Kross, Einfach mal Luppen podcast’inde Arda Güler hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Tonis Kroos, Arda Güler’in yaşına göre antrenmanlarda oldukça iyi performans sergilediğini ve sürekli olarak yeni şeyler öğrenmek istediğini ifade etti.

Kroos, “18 yaşındaki birçok oyuncu zaten çok iyi olduğunu düşünür ve tavsiyeye ihtiyacı olmadığını düşünerek tavsiyeden uzak durur. O ise tam tersi. Bunu nasıl yaparsınız? Antrenmanda size alçakgönüllülükle soruyor. Bu zihniyete sahip. Öğrenmek istiyor.” ifadelerini kullandı.

ANCELOTTI’DEN ARDA’YA: SENİ UYARIYORUM

Defensa Central’de yer alan habere göre Real Madrid Teknik Direktörü Carlo Ancelotti, Arda Güler ile Sevilla maçı öncesi özel bir görüşme gerçekleştirdi. Haberde Ancelotti’nin Arda’yı Sevilla maçında oynatıp oynatmayacağı konusunda henüz net kararını vermediği iddia edildi.

Ancelotti’nin Arda ile özel bir görüşme yaparak genç yıldıza “Sevilla maçının kadrosunda olma ihtimalin var ama seni uyarıyorum, oynayıp oynamayacağını bilmiyorum, emin değilim, bunu aklında tut, uzun süredir sahalardan uzaksın.” dediği öne sürüldü.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x